Oskuste festival

Oskuste festival „Noor Meister 2020“ jääb traditsioonilisel viisil ära!
Arvestades rahvatervise riske ning Vabariigi Valitsuse suuniseid ürituste korraldamisel, oleme otsustanud kutsemeistrivõistlused „Noor Meister 2020“ 29.–30. aprillil traditsioonilise festivalina sel kevadel ära jätta.

Oskuste festival keskendub noortele ning oskustele ja hobidele, millest tulevikus võib saada elukutse või hüppelaud iseseisvasse ellu.


Kahepäevane üritus on täis võimalusi täiendada oma teadmisi, panna käed külge erinevates töötubades, mida korraldavad nii koolid kui ettevõtted ning vaadata ringi võimaluste maailmas, mida pakuvad omandatud oskused.
Festivali sisustavad särtsakas päevajuht, esinejad, kutsekoolid, erialaliidud, karjäärispetsialistid ja teised põnevad eksponendid. Saab jälgida ca 20 kutsemeistrivõistlust ja kaasa elada parimatele kutseõppuritele. Nälga kustutab tänavatoiduala.

Festival on kõigile TASUTA!


Tule uudistama!

2020. a festivali info tuleb jooksvalt veebruarikuu jooksul.

Kutsekoolide kohta saad lisaks uurida www.kutseharidus.ee.

Tahad teada, milline amet sobib just Sulle? Tule osale töötubades!

Vastuse võid saada erinevatest töötubadest, kus sul on võimalik mänguliselt ja kaasahaaravalt eri ametites kätt proovida – nii metallitöös kui ka soengutegemises, kokkamisest rääkimata! Tegevusi viivad läbi kutsekoolide õpilased, kes jagavad oma kogemusi ning küsimuste tekkimise korral suu pihta ei lööda. Töötubadesse eelregistreerimist pole, tule lihtsalt kohale!

Töötubade nimekiri jõuab siia peagi!